VEDIC ART

malarstwo intuicyjne

“Vedic Art to metoda artystycznej kreacji i rozwoju osobistego z założeniem, że malowanie i tworzenie powinno być przyjemne, łatwe i bezwysiłkowe. Metoda chce dać ludziom narzędzia do odnalezienia wewnętrznej ekspresji. Vedic Art zaprasza wszystkich, niezależnie od tego, czy jesteś młody, stary, początkujący czy malujesz od dawna”  …to jest opis ze strony oficjalnej. dla mnie osobiście każdy kurs vedic art był głębokim i cudownym procesem wewnętrznym. Pokochałam tą metodę do tego stopnia, że zdecydowałam sie nie tylko brać udział w kursach ale też je prowadzić.

17  zasad jest sercem metody vedic art. Nazwy zasad wywodzą się z nieznanej tradycji ustnej w indyjskiej filozofii Wedy. W 1974 Curt Källman poznał Zasady i wykorzystał je jako źródło inspiracji do opracowania metody vedic art.

zasady kursu są proste. bierzesz płótno lub kawałek papieru i malujesz. nie dla każdego z nas jest to jednak proste. większość z nas, zapomniała jak cudownie malowało się w przedszkolu ,lub porzuciła malowanie bo czuła się oceniana i nie dość dobra. 

w vedic art tego nie ma. nie ma oceny, malujesz to co czujesz. najpiękniejsze obrazy powstają, malowane w połączeniu z sercem. czas przestaje istnieć, jesteś tylko ty i obraz. szczerze polecam tą metodę ,żeby sie zbalansować ,odnaleźć siebie, rozwinąć się duchowo, otworzyć czakrę serca.

Na kursie doświadczysz osobistej przemiany, a co za tym idzie, twoja rzeczywistość się zmieni. Po warsztacie staniesz się kreatywny, może sie to objawiać w związku, w tworzeniu biznesu, w gotowaniu, w robieniu biżuterii. sposób w jaki będziesz kreował będzie płynął z serca.

poniżej kilka obrazów które namalowałam w czasie zajęć vedic art.

obraz energetyczny
Ruch. Obraz akryl na płótnie 60x50cm. Cena 770zł.
VEDIC ART
vedic art
Miękkość. Obraz akryl na płótnie 50x50cm. Cena 550zł.
obraz energetyczny
Gniew. Obraz akryl na płótnie 50x50cm. Cena 550zł.
Balans
vedic art
Światło
VEDIK ART NAUCZYCIEL