TAROT CZYTANY Z PRZESTRZENI SERCA

W związku z tym ,że ja jako osoba ciągle ewoluuję ,chciałam wam zaoferować sesje tarota.

Sama jestem zdziwiona ,że tarot zainteresował mnie dopiero teraz. Próbowałam kiedyś zrozumieć te karty ( 20 lat temu ) ale zupełnie do mnie nie przemawiały. Drażniła mnie konieczność zapamiętywania znaczenia wszystkich arkanów małych i dużych. Teraz wiem, że zabierałam się do tego z nieprawidłowej strony.

Moje podejście zmieniło się kiedy kilka miesięcy temu dotarła do mnie talia THE LIGHT SEERS TAROT, obrazy tu przedstawione wpłynęły do mojego umysłu momentalnie. Olbrzymią zmianą był też fakt ,że zaczęłam robić sesje Czytania Duszy ,ktore bardzo otworzyły mnie na intuicję i przekaz jaki ma dotrzeć do klienta.

Ostatnimi czasy pojawiło sie wiele talii ktore mają piękne ,jasne kolory i są pełne światła. Nie odstraszają mnie swoja silną symboliką i ciemną stroną, to też sprawiło ,że zwyczajnie karty tarota polubiłam .

Tarot stał sie dla mnie cudownym narzedzięm w odczytywaniu tego co może pomóc danej osobie. Nadal czuję się bez porównania pewniej w Czytaniach Duszy ale chciałam was zaprosić do eksperymentu 🙂

Do końca sierpnia oferuję specjalną cenę: 30 minut z tarotem za 35 zł. Cena jest tak niska ponieważ wciąż praktykuję. Sesje proponuję przez Skype lub Messanger. Zapraszam wszystkich chętnych.

Płatność przelewem na konto

PL 91 1020 1912 0000 9302 0156 4947  

paypal.me/mowaduszy1

kontakt: monika@mowaduszy.com