TAROT CZYTANY Z PRZESTRZENI SERCA

 

Moje czytania tarota opierają się na przekazaniu historii i energii jaką widzę i czuję w kartach. Zaczynam od energii ogólnej i dodaje pytania jeśli jest taka konieczność. Mogę nakreslić energię na najbliższe miesiące lub rok jeśli ktoś czuje, że jest to dla niego ważne. sesję prowadzę przez Skype lub Messenger, trwa zazwyczaj 60min. jesli ktoŚ woli czytanie w formie tarota jaka jest na youtube, nagrywam filmik z nagraniem prywatnego rozkładu i udostępniam link do obejrzenia (jako,że nie ma rozmowy przed i po, jest to zazwyczaj krótsza wersja)

 zapraszam wszystkich chętnych do kontaktu  monika@mowaduszy.coM

koszt indywidualnego czytania tarota to 100 zł

DLACZEGO ZDECYDOWAŁAM SIĘ NA TAROTA I KARTY OGÓLNIE

moje pierwsze próby z tarotem sięgają 20 lat wstecz .Próbowałam z tarotem klasycznym który kompletnie do mnie nie przemawiał. Drażniła mnie konieczność zapamiętywania znaczenia każdej karty. teraz wiem, że zabierałam się do tarota z nieprawidłowej dla mnie strony.

moje podejście zmieniło sie kiedy trafiła do mnie talia “the light seer’s tarot”. obrazy w niej przedstawione wpłyneły do mojego umysłu momentalnie. doświadczenie z sesjami czytania duszy otworzyło mnie na intuicję i przekaz jaki ma dotrzec do klienta.

ostatnimi czasy pojawiło sie wiele talii które mają piękne kolory i symbolikę która silnie do mnie przemawia, dzięki czemu stawianie kart stało sie dla mnie ciekawą przygoda i cudownym narzędziem w odczytywaniu tego co może pomóc danej osobie.

Przykadowe czytanie tarota :

Desktop Version | Switch To Mobile Version