reiki

CO TO JEST REIKI 

energia reiki jest piękną, uzdrawiającą energią.

Nazwa –  Reiki pochodzi z języka japońskiego i oznacza uniwersalną siłę życia, która przenika wszystko, co istnieje we wszechświecie.  Metoda ta polega na przekazywaniu Kosmicznej, Boskiej, Energii Życia (prana, Ki, Chi ) poprzez dłonie, w celu leczenia siebie lub innych. Używanie jej nie wymaga przynależności do żadnego systemu wierzeń.
Metoda jest ponadwyznaniowa, uniwersalna.

pracuję głównie robiąc przekazy na odległość. dzięki doświadczeniu z czytaniem duszy, widzę gdzie potrzebne jest oczyszczenie lub wysłanie energii. intuicja pomaga mi skupiać się na przestrzeniach najbardziej potrzebujacych uzdrowienia. w moim odczuciu czytania duszy które robię  uzdrawiają energie połaczoną z umysłem i tym co mamy w głowie, a sesje reiki są bardziej skupione na energii i uzdrawianiu ciała.

 praca z reiki zazwyczaj zaczyna się dla mnie od oczyszczania. obszary zabrudzone energetycznie są  mi pokazywane na różne sposoby. czasami jest to historia ukryta za blokadami w którejś z części ciała ,czasami jest to tylko ciemna plama w aurze. innym razem kawał twardej blachy, drewna, utwardzający daną część ciała. obrazów jest wiele i każda osoba ma to na inny sposób . po oczyszczeniu, kiedy światło płynie bez ograniczeń, zazwyczaj całe ciało jest zwyczajnie wypełniane białym światłem ,czasami kolory się zmieniają.

 wierzę, że ta piękna energia światła i miłości, płynie tam, gdzie jest potrzebna. zdarzało mi się, że wysyłając reiki w tradycyjny sposób, moje dłonie zostawały przekierowywane w inne miejsce na  ciele i czułam silną potrzebę skupienia się na jednym tylko obszarze. na bazie obrazów które widzę w trakcie sesji, skupiam się zawsze na miejscu które jest mi zaznaczane jako ważne.

korzyści płynące z sesji reiki:

Reiki łagodzi bóle różnego pochodzenia, przyspiesza zrastanie się złamanych kości, skraca czas rekonwalescencji po operacjach. Naturalnym skutkiem stosowania Reiki jest również głębokie odprężenie, zredukowanie napięcia mięśniowego, wyrównanie ciśnienia krwi, poprawa działania obiegu krwi i limfy, wzmocnienie systemu immunologicznego ciała, wzmocnienie siły życiowej, usunięcie stresu, uwolnienie blokad energetycznych, poprawa samopoczucia.  osoba przyjmująca czuje się pełna energii i sił. Reiki doskonale regeneruje organizm.

JAK WYGLĄDA SESJA

sesja trwa zazwyczaj około 2ch godzin. spotykamy się na skype, rozmawiamy chwilę.

rozłączamy komunikator. najlepiej w tym czasie połóż sie wygodnie, zrelaksuj i pozwól mi działać. łączę sie z tobą energetycznie. robię wgląd, oczyszczanie, przekaz reiki. w tym czasie możesz czuć ciepło, chłód, u niektórych pojawia się przyspieszone bicie serca lub uczucie spokoju, relaksu. możesz widzieć jakieś obrazy lub światło (białe lub kolorowe). Możesz również nic nie poczuć. każda reakcja jest dobra.

przekaz na odległość, jest zazwyczaj u mnie silniejszy. trwa około godziny ( pojęcie czasu w tym świecie energetycznym jest bardzo relatywne). sesję kończę kiedy czuję, że zostało zrobione co było do zrobienia.

łączymy sie znowu przez skype. rozmawiamy o tym co w czasie wglądu w twoje pole energetyczne widziałam. 

cena sesji 220 zł /50 EUR

5 zasad reiki

już dziś:

nie gniewaj się

nie martw się

bądź dobry dla innych

poświęć się swojej pracy (rób co kochasz z miłością)

bądź wdzięczny

reiki
reiki certyficat