reiki

REIKI 

energia reiki jest piękną uzdrawiająca energią.

Nazwa –  Reiki pochodzi z języka japońskiego i oznacza uniwersalną siłę życia, która przenika wszystko, co istnieje we wszechświecie.  Metoda ta polega na przekazywaniu Kosmicznej, Boskiej, Energii Życia (prana, Ki, Chi ) poprzez dłonie, w celu leczenia siebie lub innych. Używanie jej nie wymaga przynależności do żadnego systemu wierzeń.
Metoda jest ponadwyznaniowa, uniwersalna.

pracuję głównie robiąc przekazy na odległość. dzięki mojemu doświadczeniu z czytaniem duszy, widzę gdzie potrzebne jest oczyszczenie lub wysłanie energii. moja intuicja pomaga mi skupiać się na przestrzeniach najbardziej potrzebujacych uzdrowienia. zazwyczaj zaczyna się od oczyszczania. obszary do oczyszczenia są  mi pokazywane na różne sposoby. czasami jest to historia ukryta za blokadami w którejś z części ciała ,czasami jest to tylko ciemna plama w aurze. czasami jest to kawał twardej blachy, drewna lub innego materiału utwardzający daną część ciała…obrazów jest wiele i każda osoba ma to na inny sposób (na życzenie, mogę nagrać na koniec krótkie audio na temat tego co się pokazało ) . po oczyszczeniu kiedy światło płynie bez ograniczeń, zazwyczaj całe ciało jest zwyczajnie wypełniane białym swiatłem ,czasami kolory sie zmieniają.

 wierzę, że ta piękna energia światła i miłości, płynie tam, gdzie jest potrzebna. zdarzało mi się, że wysyłając reiki w tradycyjny sposób, moje dłonie zostawały przekierowywane w inne miejsce na  ciele i czułam silną potrzebę skupienia się na jednym tylko obszarze. na bazie obrazów które widzę w trakcie sesji, skupiam się zawsze na miejscu które jest mi zaznaczane jako ważne

W trakcie przekazu reiki możesz czuć  ciepło, chłód, u niektórych pojawia się przyspieszone bicie serca lub uczucie spokoju, relaksu. Możesz również nic nie poczuć i to też jest w porządku. w chwili gdy trwa przekaz zaleca się żebyś usiadł(a) lub połozył(a) się wygodnie. przekaz na odległość jest zazwyczaj silniejszy i trwa 30-40 minut. sesję kończę kiedy czuję, że zostało zrobione co było do zrobienia.

cena sesji reiki 100 zł

cena za pakiet 2ch sesji 180zł

korzyści płynące z sesji reiki:

Reiki łagodzi bóle różnego pochodzenia, przyspiesza zrastanie się złamanych kości, skraca czas rekonwalescencji po operacjach. Naturalnym skutkiem stosowania Reiki jest również głębokie odprężenie, zredukowanie napięcia mięśniowego, wyrównanie ciśnienia krwi, poprawa działania obiegu krwi i limfy, wzmocnienie systemu immunologicznego ciała, wzmocnienie siły życiowej, usunięcie stresu, uwolnienie blokad energetycznych, poprawa samopoczucia.  osoba przyjmująca czuje się pełna energii i sił. Reiki doskonale regeneruje organizm.

5 zasad reiki

już dziś:

nie gniewaj się

nie martw się

bądź dobry dla innych

poświęć się swojej pracy (rób co kochasz z miłością)

bądź wdzięczny

reiki
reiki certyficat