energia reiki jest piękną, uzdrawiającą energią.

Nazwa –  Reiki pochodzi z języka japońskiego i oznacza uniwersalną siłę życia, która przenika wszystko, co istnieje we wszechświecie.  Metoda ta polega na przekazywaniu Kosmicznej, Boskiej, Energii Życia (prana, Ki, Chi ) poprzez dłonie, w celu leczenia siebie lub innych. Używanie jej nie wymaga przynależności do żadnego systemu wierzeń.
Metoda jest ponadwyznaniowa, uniwersalna.

pracuję głównie robiąc przekazy na odległość. dzięki doświadczeniu z czytaniem duszy, widzę gdzie potrzebne jest oczyszczenie lub wysłanie energii. intuicja pomaga mi skupiać się na przestrzeniach najbardziej potrzebujacych uzdrowienia. w moim odczuciu czytania duszy które robię  uzdrawiają energie połaczoną z umysłem i tym co mamy w głowie, a sesje reiki są bardziej skupione na energii i uzdrawianiu ciała.

 praca z reiki zazwyczaj zaczyna się dla mnie od oczyszczania. obszary zabrudzone energetycznie są  mi pokazywane na różne sposoby. czasami jest to historia ukryta za blokadami w którejś z części ciała ,czasami jest to tylko ciemna plama w aurze. innym razem kawał twardej blachy, drewna, utwardzający daną część ciała. obrazów jest wiele i każda osoba ma to na inny sposób . po oczyszczeniu, kiedy światło płynie bez ograniczeń, zazwyczaj całe ciało jest zwyczajnie wypełniane białym światłem ,czasami kolory się zmieniają.

 wierzę, że ta piękna energia światła i miłości, płynie tam, gdzie jest potrzebna. zdarzało mi się, że wysyłając reiki w tradycyjny sposób, moje dłonie zostawały przekierowywane w inne miejsce na  ciele i czułam silną potrzebę skupienia się na jednym tylko obszarze. na bazie obrazów które widzę w trakcie sesji, skupiam się zawsze na miejscu które jest mi zaznaczane jako ważne

 

korzyści płynące z sesji reiki:

Reiki łagodzi bóle różnego pochodzenia, przyspiesza zrastanie się złamanych kości, skraca czas rekonwalescencji po operacjach. Naturalnym skutkiem stosowania Reiki jest również głębokie odprężenie, zredukowanie napięcia mięśniowego, wyrównanie ciśnienia krwi, poprawa działania obiegu krwi i limfy, wzmocnienie systemu immunologicznego ciała, wzmocnienie siły życiowej, usunięcie stresu, uwolnienie blokad energetycznych, poprawa samopoczucia.  osoba przyjmująca czuje się pełna energii i sił. Reiki doskonale regeneruje organizm.

JAK WYGLĄDA SESJA

sesja trwa zazwyczaj około 1,5 godziny. spotykamy się na skype, rozmawiamy chwilę.

rozłączamy komunikator. najlepiej w tym czasie połóż sie wygodnie, zrelaksuj i pozwól mi działać. łączę sie z tobą energetycznie. robię wgląd, oczyszczanie, przekaz reiki. w tym czasie możesz czuć ciepło, chłód, u niektórych pojawia się przyspieszone bicie serca lub uczucie spokoju, relaksu. możesz widzieć jakieś obrazy lub światło (białe lub kolorowe). Możesz również nic nie poczuć. każda reakcja jest dobra. trwa to około 40 minut ( pojęcie czasu w tym świecie energetycznym jest bardzo relatywne ). sesję kończę kiedy czuję, że zostało zrobione co było do zrobienia.

łączymy sie znowu przez skype. rozmawiamy o tym co w czasie wglądu w twoje pole energetyczne widziałam. 

cena sesji 220 zł/ 50 eur

opinie/ wrażenia po sesji reiki

ANIA:

Moja sesja reiki była głównie o oczyszczeniu energii żenskiej i przyjmowaniu (znowu energia żenska 😉 )… odbyła się kilka dni temu i muszę przyznać że jestem pod ogromnym wrażeniem efektow. Wewnątrz czuję się luzniejsza, bardziej skłonna do relaksu (od dawna próbuję zmniejszyć kontrole i napięcia), natomiast najciekawsze jest to, co się stało na zewnątrz. Spotkałam się z nowymi ludzmi, nowymi informacjami (na temat integrowania energii żenskiej w sobie) i moje rozumienie tego wszystkiego jest totalnie NOWE! wow 🙂 dziękuję Moniko za bycie we flow i podążanie za tym co chce sie wydarzyć <3

IWONA:

Monika robiła dla mnie i mojej córki reiki kilkakrotnie. Zawsze udało nam się umówić dogodny termin. Bardzo cenne było dla mnie nagranie, gdzie mogłam usłyszeć, co się działo. Reiki Moniki jest niesamowite- przekaz pełen obrazów, które idealnie pasują do tego, co dzieje się obecnie w życiu. Zawsze po sesji czułam spokój, wiedząc, że dana kwestia została zaopiekowana piękną energią. Pomogło mi to fizycznie, energetycznie i duchowo. Zdecydowanie zamierzam korzystać z cudownych usług Moniki w przyszłości.
 

 

5 zasad reiki

już dziś:

nie gniewaj się

nie martw się

bądź dobry dla innych

poświęć się swojej pracy (rób co kochasz z miłością)

bądź wdzięczny

reiki
reiki certyficat