KARTY CZYTANE Z PRZESTRZENI SERCA

 

Moje czytania z kart, opierają się na przekazaniu historii jaką widzę i czuję. Zaczynam od energii i przekazu ogólnego, potem płynę z tym co pokazują karty.  Jak najbardziej, możesz zadać mi pytania w mailu.

Mogę nakreslić energię na najbliższe miesiące lub rok jeśli ktoś czuje, że jest to dla niego ważne. nagrywam film z prywatnym rozkładem i przesyłam ci link do obejrzenia. film jest dostępny tylko dla ciebie na youtube, trwa zazwyczaj 40min. 

cena 110 zł/ 25 eur

 zapraszam wszystkich chętnych do kontaktu  monika@mowaduszy.com

 

 

 

Opinie/wrażenia osób po indywidualnym czytaniu z kart

ola:

Obejrzałam video i nie mogę ciągle uwierzyć jakie wszystko było trafne. 
Wszystko zupełnie się zgadza!
Muszę przyznać, że to czytanie było dla mnie  niczym terapia i kilka razy poplakalam się jak bóbr.

kasia:

Pani Monika jest niezwyklą osobą. Wspaniale czyta, nie tylko to, co mowią karty, ale i to, o czym szepcze Dusza. Zarówno w tematach ziemskich, jak i tych duchowych. Ma wspaniały Dar, ktorym dzieli sie w piękny sposób. Profesjonalnie, rzetelnie i z pieknym sercem. Polecam w 100% 💜

maja:

Monika, ogromnie jestem Ci wdzięczna, no właśnie – WDZIĘCZNA 🙂 za to czytanie. Jestem babką po przejściach i potrzebuję dojść do siebie, a czytanie od Ciebie dało mi mega “ładunek” pozytywnej energii :), której bardzo potrzebowałam. Pozostaje mi tylko trochę popracować nad sobą, więc zabieram się do roboty:) DZIĘKUJĘ Ci! 

iza:

Dziękuję za czytanie. Wspaniałe, Nie oczekiwałam aż tak wiele. Bardzo trafne, przykro mi że takie ciężkie. Dziękuję za uwalniającą, oczyszczającą energię. Pozdrawiam serdecznie

 

Przykadowe czytanie kart :