KARTY CZYTANE Z PRZESTRZENI SERCA

Moje czytania kart ( głównie kart wyroczni ) opierają się na przekazaniu historii i energii jaką widzę i czuję. Zaczynam od energii ogólnej i dodaje pytania jeśli jest taka konieczność. Mogę nakreslić energię na najbliższe miesiące lub rok jeśli ktoś czuje, że jest to dla niego ważne. nagrywam film z prywatnym rozkładem i przesyłam wam link do obejrzenia. film jest dostępny tylko dla was na youtube, trwa zazwyczaj 40min. 

 zapraszam wszystkich chętnych do kontaktu  monika@mowaduszy.com

koszt indywidualnego czytania z kart to 110 zł/ 25 eur

Opinie/wrażenia osób po indywidualnym czytaniu z kart

ola:

Obejrzałam video i nie mogę ciągle uwierzyć jakie wszystko było trafne. 
Wszystko zupełnie się zgadza!
Muszę przyznać, że to czytanie było dla mnie  niczym terapia i kilka razy poplakalam się jak bóbr.

kasia:

Pani Monika jest niezwyklą osobą. Wspaniale czyta, nie tylko to, co mowią karty, ale i to, o czym szepcze Dusza. Zarówno w tematach ziemskich, jak i tych duchowych. Ma wspaniały Dar, ktorym dzieli sie w piękny sposób. Profesjonalnie, rzetelnie i z pieknym sercem. Polecam w 100% 💜

maja:

Monika, ogromnie jestem Ci wdzięczna, no właśnie – WDZIĘCZNA 🙂 za to czytanie. Jestem babką po przejściach i potrzebuję dojść do siebie, a czytanie od Ciebie dało mi mega “ładunek” pozytywnej energii :), której bardzo potrzebowałam. Pozostaje mi tylko trochę popracować nad sobą, więc zabieram się do roboty:) DZIĘKUJĘ Ci! 

Przykadowe czytanie kart :