Przedstawiam Wam biżuterię , która jak wierze ma w sobie energię.

Kamienie były dla mnie zawsze ważne, gdziekolwiek poszłam zawsze wypatrzylam jakiś kamień który jest dla mnie piękny. Mam ich w domu na kilogramy. Zapamiętuję je głównie poprzez miejsce w którym je znalazłam. Przed wyprowadzką z Islandii nabrałam ich sporo więc większość biżuterii będzie z nimi ,kamieniami wulkanicznymi w roli głównej.

Zapraszam do oglądania, będę je dodawać na bierząco .Wszystkie kamienie sa obrabiane metodą tiffaniego. Jeśli którys do was “przemówi” to zapraszam do kupienia. Zamówienie proszę wysłać na monika@mowaduszy.com

Płatność przelewem na konto

91 1020 1912 0000 9302 0156 4947

lub paypal.me/mowaduszy1

Koszty wysylki to 20 zł od razu po zakupie lub 9zł wysyłka miedzy 3-5 sierpnia (bo jestem w Polsce )

Pozdrawiam

Monika

Kamień z plaży w Vik na Islandii ,czarny ,wulkaniczny, naturalnie oszlifowany przez ocean.

Kamień ma wymiary 3,5 x 2 x 1cm. (w najdluższych miejscach) w zestawie sznurek do zawieszenia 60cm. 

Zaczynając go robić poczułam ,ze trzeba mu wyjąć kartę, wyszła komunikacja. Kamień ma pomóc w komunikacji. Chodzi o przefitrowanie wszystkich informacji przychodzących z zewnatrz i wychodzacych od nas przez serce.Dzieki temu nie ma nieporozumień i pozostajemy w połaczeniu ze źródlem wszystkiego a to daje nam poczucie balansu.

Cena 70 zł. plus wysyłka

Zielony fluoryt

Piękny zielony fluoryt .Kamień jest stosunkowo ciężki ,wymiary 5,5 x 2 x 2cm.

Zielony fluoryt ugruntowuje i pozwala poradzić sobie z nadmiarem chaotycznej energii. Ma działanie oczyszczające. Może być używany do uleczania emocjonalnej traumy i łagodzenia jej skutków. Usuwa negatywne elementy i robi miejsce na nową, świetlistą energię, podnosi wibrację,pomaga w dostępie do intuicji.

Dla mnie osobiście jest to przede wszystkim kamień ochronny.

Cena 90 zł plus przeyłka